• Individuální přístup

  Ke každému zákazníkovi a jeho mazlíčkovi přistupujeme individuálně. Nejsme velkovýrobci co chrlí spotřební zboží za účelem zisku. Chceme pro Vás výrobek který se Vám bude líbit, bude se hodit designově, rozměrově, barevně do Vašeho bytu či domečku a samozřejmě zároveň Vašemu mazlíčkovi poskytnout místo kde se bude cítit spokojeně a bezpečně.

 • Kvalitní materiály a ruční práce

  Používáme vysoce kvalitní tvrdé lisované a smrkové dřevo. Vše brousíme, šroubujeme a potahujeme ručně přímo na přání zákazníka.

 • Poměr cena / výkon

  Chceme dělat výrobky, které Vám dlouho vydrží a budou finančně dostupné pro každého. Cena a doba dodání se odvíjí od velikosti, zvolené kvalitě použitých materiálů a složitosti montáže. Nebojíme se říct, že celkovou kvalitou se nám škrabadla ze zverimexů a e-shopů nemůžou rovnat ale cenově jsme však na stejné úrovni.

 • Chci škrabadlo! Jsou dvě možnosti.

  První je, že už máte nějakou svou představu, vizi, návrh, jak by měl vypadat konečný výsledek. V tom případě mi návrh předáte nebo popíšete a já ho prostuduji a poté bych se na Vás obrátil s výsledkem. Druhá možnost je, že mi řeknete své potřeby, přání a možnosti a já nezávazně vypracuji pár návrhů, ze kterých si budete moci vybrat nebo je upravovat. Vše potom záleží už jen na individuální komunikaci mezi námi.

 • Budeme rádi, když se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem nebo přáním.

  Nezávazně nás kontaktujte za účelem vytvoření návrhu, dotazů ohledně cen, materiálů aj. Budeme se snažit co nejdříve reagovat.